Форум-вебінар “Славетні дати нейрохірургії України”

13-14 ЛІСТОПАДА / 2020
У звітному періоді виконувалась НДР: «Дослідити ефективність хірургічного лікування невралгії трійчастого нерва на основі аналізу віддалених наслідків». Всі співробітники відділення приймали участь у виконанні наукової тематики.
За тематикою роботи зроблено доповіді на Нейрохірургічному форумі-вебінарі “Славетні дати нейрохірургії України” 13-14 листопада 2020 року; на конференції V Українська зимова нейрохірургічна лижна зустріч. Поляниця, Україна, 27-29 лютого 2020 р. з міжнародною участю, на «Міжнародному лекторії для практичного лікаря ім.проф. Миколи Федоровича Данилевського» симпозіумі Української Ендодонтичної спільноти «Клінічна ендодонтія» 27.11.2020.

Співробітники відділення продовжили участь (матеріали відділення включено) у міжнародному дослідженні віддалених результатів лікування невралгії трійчастого нерва шляхом мікросудинної декомпресії корінця трійчастого нерва (Університет Мюнхена, Німеччина).
Співробітниками відділення представлено 6 доповідей, 4 з них на конференціях з міжнародною участю.
Зверніться до нас за консультацією
Для попереднього запису на консультацію ви можете звернутися до КООРДИНАТОРА клініки у будь-який зручний спосіб та час!
Приймальні години: 09:30 - 15:00
Онлайн консультування у зручний спосіб
Telegram Viber Messenger
В умовах карантину ми готові запропонувати Вам розгорнуту онлайн консультацію. Ми розуміємо вашу проблему, яка не повинна бути проігнорована із-за ситуації з COVID.

Зателефонуйте нам!
(якщо ви переглядаєте цю сторінку з мобільного телефону, клікніть на номер для виклику):
Записатися На Консультацію
Made on
Tilda