ІСТОРІЇ ПАЦІЄНТІВ

Ми були б раді, якби люди не хворіли...

.... але в умовах сучасного світу, на жаль, це неможливо. До нас постійно продовжують звертатися люди, які потребують термінових консультацій, лікування. Ми робимо все від нас залежне, щоб поліпшити якість їх життя і допомогти стати здоровими, щоб історії пацієнтів мали найкраще завершення.


Всі пацієнти, які проходили у нас лікування, дійсно стали для нас близькими людьми. Ми переживали за них, часом не спали, контролюючи показники, будучи готовими робити все необхідне для того, щоб одужання настало швидше.


Ми щасливі бачити такий результат нашої роботи. Але хочемо акцентувати, що одужання - це спільна заслуга лікаря і пацієнта. Від вас залежить дуже багато чого.

Зверніться до нас за консультацією
Для попереднього запису на консультацію ви можете звернутися до КООРДИНАТОРА клініки у будь-який зручний спосіб та час!
Приймальні години: 09:30 - 15:00
Онлайн консультування у зручний спосіб
Telegram Viber Messenger
ВІДГУКИ
Ксенія Шоліна
4 роки пройшло, а вся наша сім'я з таким же трепетом згадує те чудо, яке зробив для нас шановний Володимир Олегович. Коли всі відмовляли, він взяв і врятував мені життя ...
Валентин Більда
Хочу подякувати моєму рятівнику, Федірко Володимиру Олеговичу і весь колектив відділення субтенторіальної нейроонкології. Окремо дякую моєму ангелу охоронцю - Оксані, яка не відходила від мене, вдень і вночі.
Олена Кутова
Низький уклін всьому медперсоналу, особливо Федірко Володимиру Олеговичу. У 2012р, була проведена операція моїй мамі з діагнозом невралгія трійчастого нерва. Ми приїхали до Києва навіть без направлення і Володимир Олегович нас почув і призначив день операції.
Вікторія Мальцева
Наша сім'я по-справжньому вдячна Володимировичу Олеговичу і всій команді клініки за професійну роботу. За цим звичним для всіх "спасибі" насправді океан наших з мамою надій, переживань, страхів, безсонних ночей ... Ми жодного разу не пошкодували про прийняте рішення. Спасибі.
Вікторія Андрійчук
Дякую за золоті руки та безцінні знання Володимиру Олеговичу Федірко, а також усьому колективу клініки! Після успішно та професійно проведеної мені операції у 2014 році, цього року я вдруге стала мамою!
Залиште свій відгук
після лікування в нашій клініці субтенторіальної нейроонкології

Напишіть нам про свій діагноз!

Ви можете звернутись до нас на консультацію в пн-пт з 9:30 до 14:00. Наша клініка розташована на третьому поверсі 5 корпусу Інституту нейрохірургії ім. Ромоданова (Майбороди 32). З собою бажано мати МРТ-знімки головного мозку.

Незвичайна історія ще одного пацієнта!

Made on
Tilda