Лікування гемілицевого спазму

Лікування гемілицевого спазму

Що таке гемілицевий спазм?

Гемілицевий (геміфаціальний) спазм - це розлад, що характеризується нападоподібними мимовільними посмикуваннями м’язів половини обличчя, що іннервуються лицевим нервом відповідної сторони.

Написати намOr

Симптоми

Які є симптоми гемілицевого спазму?

 • посмикування колового м’яза ока, навіть до його заплющування.
 • з прогресуванням захворювання спазм поширюється на нижчерозташовані м’язи (коловий м’яз рота, підборідний, підшкірний м’яз шиї).
 • після тривалого перебігу захворювання можливе формування контрактури м’язів враженої сторони обличчя, кератиту з переходом в більмо на оці із втратою зору, формування доріжки слини з кута рота з постійною втратою слини.

Найменше подразнення, емоційні коливання, вживання їжі, розмова можуть провокувати напади спазму.

Записатися на консультацію

  Колектив

  Федірко Володимир Олегович

  Доктор медичних наук. Завідуючий відділенням.

  Стаж: 32 роки

  Оніщенко Петро Михайлович

  Кандидат медичних наук. Лікар-нейрохірург.

  Стаж: 34 роки

  Лисяний Олександр Миколайович

  Доктор медичних наук. Лікар-нейрохірург.

  Стаж: 26 років

  Набойченко Андрій Геннадійович

  Лікар-нейрохірург

  Стаж: 12 років

  Пушкарьова Тетяна Анатоліївна

  Лікар-анестезіолог вищої категорії

  Стаж: 33 роки

  Цюрупа Дмитро Михайлович

  Кандидат медичних наук. Лікар-нейрохірург

  Фахівці нашої клініки субтенторіальної нейрохірургії мають великий досвід в діагностиці і лікуванні гемілицевого спазму. Напишiть нам i ми Вам допоможемо!

  Наша праця викликає довіру ...

  Ксенія Шоліна

  4 роки пройшло, а вся наша сім'я з таким же трепетом згадує те чудо, яке зробив для нас шановний Володимир Олегович. Коли всі відмовляли, він взяв і врятував мені життя ...

  Валентин Більда

  Хочу подякувати моєму рятівнику, Федірко Володимиру Олеговичу і весь колектив відділення субтенторіальної нейроонкології. Окремо дякую моєму ангелу охоронцю - Оксані, яка не відходила від мене, вдень і вночі.

  Олена Кутова

  Низький уклін всьому медперсоналу, особливо Федірко Володимиру Олеговичу. У 2012р, була проведена операція моїй мамі з діагнозом невралгія трійчастого нерва. Ми приїхали до Києва навіть без направлення і Володимир Олегович нас почув і призначив день операції.

  Вікторія Мальцева

  Наша сім'я по-справжньому вдячна Володимировичу Олеговичу і всій команді клініки за професійну роботу. За цим звичним для всіх "спасибі" насправді океан наших з мамою надій, переживань, страхів, безсонних ночей ... Ми жодного разу не пошкодували про прийняте рішення. Спасибі.

  Вікторія Андрійчук

  Дякую за золоті руки та безцінні знання Володимиру Олеговичу Федірко, а також усьому колективу клініки! Після успішно та професійно проведеної мені операції у 2014 році, цього року я вдруге стала мамою!

  Клініка субтенторіальної нейроонкології

  Інститут Нейрохірургії

  Клініка субтенторіальної нейроонкології Інституту нейрохірургії заснована у 1988 році як підрозділ Відділу Нейроонкології Інституту нейрохірургії ім. А.П. Ромоданова

  Кращі Нейрохірурги

  Щорічно персонал клініки проводить більше 500 складних операцій на сучасному високопрофесійному рівні

  Складні Операції

  Лікування нейрохірургічних захворювань задньої черепної ямки, стовбору мозку, краніобазальної локалізації, черепних нервів та інших складних локалізацій

  Ми Відкриті До Спілкування!

  Ви можете надіслати своє питання (у запропонованій нижче формі), ми надамо відповідь найближчим часом і проведемо розгорнуту консультацію

  Що ми пропонуємо