Лікування медулобластоми

Звертайтеся до провідної клініки
Заповніть контактні поля нижче
та натісніть кнопку "Завантажити МРТ" для переходу у файлообмінник Google Drive. На відкритій сторінці завантажте знімки МРТ або/та заключення лікаря.
відповідь ми надішлемо на Viber або Telegram
Заповнюючи цю форму ви надаєте згоду на обробку ваших даних
Close
Contact us
Telegram
Telegram
WhatsApp
Messenger
Skype
Mail
Phone
Медулобластома – злоякісна пухлина, яка розташовується в задній черепній ямці в області мозочка. Термін «бластома» застосовується до тих пухлин, які мають високий ступінь злоякісності – їх клітини такі, що важко визначити, які функції вони виконували до того, як переродилися. Фахівці називають це вираженим ступенем анаплазії. В основному ця пухлина зустрічається у дітей, і її особливість в тому, що вона може давати метастази, і не тільки в межах нервової системи, але і в інші органи і кістки скелету.
Зв'язатися з нами
Симптоми
Симптоми пухлини проявляються у вигляді підвищення внутрішньочерепного тиску і набряку мозку (гідроцефалії):
  • головні болі, нудота і блювання особливо з ранку при пробудженні;
  • пригнічення зору;сонливість;
  • порушення короткочасної пам’яті та інтелектуальні порушення;
  • підвищений або знижений артеріальний тиск;
  • стомлюваність і нервозність;
  • метеозалежність (чим нижче атмосферний тиск, тим вище внутрішньочерепний);
  • сильні порушення координації руху.
Діагностика
В першу чергу, враховується клінічна картина, тобто симптоми. Об’єктивні методи – комп’ютерна томографія (КТ) або ж магнітно-резонансна (МРТ), при якій в організм може вводитися контрастна речовина. Справа в тому, що дана речовина накопичується в різних тканинах неоднаково, що дозволяє добре бачити пухлину на знімку.
Остаточний діагноз ставиться після біопсії тканини мозку. Також буває корисним взяття на аналіз спинномозкової рідини і МРТ спинного мозку, щоб визначити, чи є метастази.
Лікування
Як і всі пухлини, лікування медулобластоми має бути комплексним – хірургічне втручання, а також променева і можливо хіміотерапія. Надзвичайно важлива своєчасна діагностика, тому що якщо пухлина залучила стовбур мозку, то її повне видалення буде неможливе.
Можливо, ви думаєте, що з діагнозом медулобластома прогноз невтішний. Але не поспішайте впадати у відчай: якщо пухлина видалена повністю, вона не дала метастазів, і якщо пацієнту більше 3 років – то хворий в групі відносно невисокого ризику і має всі шанси одужати. Але оскільки виявлення пухлини вчасно, як уже говорилося, дуже важливо, то при підозрі рекомендуємо звернутися до фахівців нашої клініки. Замість того, щоб губитися в здогадах і піддавати себе зайвому стресу, дізнайтеся про хворобу якомога точніше і разом з нами почніть з нею боротися.
!
Більше інформації про діагноз можна дізнатися за посиланням МЕДУЛОБЛАСТОМА
Зверніться до нас за консультацією
Для попереднього запису на консультацію ви можете звернутися до КООРДИНАТОРА клініки у будь-який зручний спосіб та час!
Приймальні години: 09:30 - 15:00
Онлайн консультування у зручний спосіб
Telegram Viber Messenger
При зверненні до нашої клініки бажано мати:

МРТ знімки, висновок лікаря, аналізи

КОЛЕКТИВ
Федірко Володимир Олегович
Доктор медичних наук. Завідуючий відділенням.
Стаж: 32 роки
Оніщенко Петро Михайлович
Кандидат медичних наук. Лікар-нейрохірург.
Стаж: 34 роки
Лисяний Олександр Миколайович
Доктор медичних наук. Лікар-нейрохірург.
Стаж: 26 років
Набойченко Андрій Геннадійович
Лікар-нейрохірург
Стаж: 12 років
ВІДГУКИ
Ксенія Шоліна
4 роки пройшло, а вся наша сім'я з таким же трепетом згадує те чудо, яке зробив для нас шановний Володимир Олегович. Коли всі відмовляли, він взяв і врятував мені життя ...
Валентин Більда
Хочу подякувати моєму рятівнику, Федірко Володимиру Олеговичу і весь колектив відділення субтенторіальної нейроонкології. Окремо дякую моєму ангелу охоронцю - Оксані, яка не відходила від мене, вдень і вночі.
Олена Кутова
Низький уклін всьому медперсоналу, особливо Федірко Володимиру Олеговичу. У 2012р, була проведена операція моїй мамі з діагнозом невралгія трійчастого нерва. Ми приїхали до Києва навіть без направлення і Володимир Олегович нас почув і призначив день операції.
Вікторія Мальцева
Наша сім'я по-справжньому вдячна Володимировичу Олеговичу і всій команді клініки за професійну роботу. За цим звичним для всіх "спасибі" насправді океан наших з мамою надій, переживань, страхів, безсонних ночей ... Ми жодного разу не пошкодували про прийняте рішення. Спасибі.
Вікторія Андрійчук
Дякую за золоті руки та безцінні знання Володимиру Олеговичу Федірко, а також усьому колективу клініки! Після успішно та професійно проведеної мені операції у 2014 році, цього року я вдруге стала мамою!
ПРО НАС
Інститут Нейрохірургії
Клініка субтенторіальної нейроонкології Інституту нейрохірургії заснована у 1988 році як підрозділ Відділу Нейроонкології Інституту нейрохірургії ім. А.П. Ромоданова
Кращі Нейрохірурги
Щорічно персонал клініки проводить більше 500 складних операцій на сучасному високопрофесійному рівні
Складні Операції
Лікування нейрохірургічних захворювань задньої черепної ямки, стовбору мозку, краніобазальної локалізації, черепних нервів та інших складних локалізацій
Ми Відкриті До Спілкування!
Ви можете надіслати своє питання (у запропонованій нижче формі), ми надамо відповідь найближчим часом і проведемо розгорнуту консультацію
ЩО МИ ПРОПОНУЄМО?
Консультація
Ми завжди готові вивчити детально Ваш випадок у режимі первинного огляду у неоперабельні години.
Операція
Ви вже знаєте, що Ваш випадок операбельний? Тоді чекаємо Вас у нашому відділенні на первинному огладі.
Супровід
Після лікування наші пацієнти залишаються під наглядом протягом усього життя.
При зверненні до нашої клініки бажано мати:

МРТ знімки, висновок лікаря, аналізи

Made on
Tilda