Лікування пухлини мозочка

Звертайтеся до провідної клініки
Заповніть контактні поля нижче
та натісніть кнопку "Завантажити МРТ" для переходу у файлообмінник Google Drive. На відкритій сторінці завантажте знімки МРТ або/та заключення лікаря.
відповідь ми надішлемо на Viber або Telegram
Заповнюючи цю форму ви надаєте згоду на обробку ваших даних
Close
Contact us
Telegram
Telegram
WhatsApp
Messenger
Skype
Mail
Phone
Пухлини мозочка складають від 5% до 15% спостережень серед усіх пухлин головного мозку. Пухлини можуть бути по своїй природі як доброякісними, так і злоякісними. Доброякісні пухлини повільно ростуть, мають чіткі межі і рідко поширюються. Хоча пухлина складається з доброякісних клітин, вона є небезпечною для життя за рахунок стискання прилеглих ділянок мозку.
Злоякісна пухлина швидко росте, має нечіткі межі і швидко поширюється на сусідні ділянки мозку. Незважаючи на те, що злоякісні пухлини іноді називають раком мозку, вони не підпадають під визначення раку, тому що вони не поширюються на органи за межами головного і спинного мозку.
Зв'язатися з нами
Симптоми
Найбільш частими симптомаи є хиткість ходи, порушення координації рухів, головний біль, нудота, блювота переважно зранку. Також іноді виникають мовні розлади, двоїння перед очима або інщі порущення зору.
Найбільш інформативним методом підтвердження діагнозу є магнітно-резонансна томографія з внутрішньовенним контрастуванням.
Пухлини мозочка
Остаточні причини виникнення пухлин до теперішнього часу не з’ясовані, хоча деякі генетичні зміни (наприклад, мутація гену білку р53) можуть бути пусковим механізмом в розвитку вказаних пухлин. Найбільш частими пухлинами мозочку у дорослих є гемангіобластоми, астроцитоми різного ступеню злоякісності, медулобластоми, метастази раку, епендимоми. За характером росту пухлини поділяють на вузлові та інфільтративні новоутворення.

За ознаками злоякісності пухлини розподіляються на 4 ступеня:
І – Клітини повільно ростуть, мають майже нормальний вигляд; асоціюються з довгостроковим виживанням.
ІІ – Порівняно повільно зростаючі клітини, дещо ненормальний зовнішній вигляд клітин, можуть поширюватись на сусідні ділянки, іноді можуть перетворюватись у більш злоякісні.
ІІІ – Активне відтворення ненормальних клітин, аномальний зовнішній вигляд, проникають у нормальну тканину.
IV – Швидке відтворення аномальних клітин, дуже спотворений зовнішній вигляд, площа мертвих клітин (некроз) в центрі, швидко формують нові кровоносні судини для підтримки зростання, метастазують по головному та спинному мозку.

Лікування
Єдиний ефективний метод лікування пацієнтів з пухлинами мозочку – хірургічне лікування. В залежності від результатів гістологічного дослідження пухлини після операції, хірургічне лікування доповнюється опроміненням та/або хіміотерапією.

В нашій клініці щороку лікується більше 150 пацієнтів з пухлинами мозочку та IV шлуночку.

Використання в клініці найсучасніших нейрохірургічних технологій, анестезіологічного забезпечення, таких як інтраопераційний нейромоніторинг, операційний мікроскоп, мікрохірургічний інструментарій та мікрокоагуляція, видалення пухлини методом ультразвуковоії аспірації, дозволяє зменшити травматизацію оточуючих мозкових структур, зберегти або покращити якість життя хворих, підвищити радикальність хірургічного видалення пухлин. У пацієнтів з агресивними пухлинами діагноз та план лікування обговорюють лікарі декількох спеціальностей. Враховуються думки онкологів, нейрохірургів і нейрорадіологів. Наші фахівці здатні контролювати ріст пухлин мозочку за допомогою комбінації методів лікування, включаючи хірургію, хіміотерапію, радіохірургію та променеву терапію всіх відділв мозку.

!
Більше інформації про діагноз можна дізнатися за посиланням ПУХЛИНА МОЗОЧКА
Зверніться до нас за консультацією
Для попереднього запису на консультацію ви можете звернутися до КООРДИНАТОРА клініки у будь-який зручний спосіб та час!
Приймальні години: 09:30 - 15:00
Онлайн консультування у зручний спосіб
Telegram Viber Messenger
При зверненні до нашої клініки бажано мати:

МРТ знімки, висновок лікаря, аналізи

КОЛЕКТИВ
Федірко Володимир Олегович
Доктор медичних наук. Завідуючий відділенням.
Стаж: 32 роки
Оніщенко Петро Михайлович
Кандидат медичних наук. Лікар-нейрохірург.
Стаж: 34 роки
Лисяний Олександр Миколайович
Доктор медичних наук. Лікар-нейрохірург.
Стаж: 26 років
Набойченко Андрій Геннадійович
Лікар-нейрохірург
Стаж: 12 років
ВІДГУКИ
Ксенія Шоліна
4 роки пройшло, а вся наша сім'я з таким же трепетом згадує те чудо, яке зробив для нас шановний Володимир Олегович. Коли всі відмовляли, він взяв і врятував мені життя ...
Валентин Більда
Хочу подякувати моєму рятівнику, Федірко Володимиру Олеговичу і весь колектив відділення субтенторіальної нейроонкології. Окремо дякую моєму ангелу охоронцю - Оксані, яка не відходила від мене, вдень і вночі.
Олена Кутова
Низький уклін всьому медперсоналу, особливо Федірко Володимиру Олеговичу. У 2012р, була проведена операція моїй мамі з діагнозом невралгія трійчастого нерва. Ми приїхали до Києва навіть без направлення і Володимир Олегович нас почув і призначив день операції.
Вікторія Мальцева
Наша сім'я по-справжньому вдячна Володимировичу Олеговичу і всій команді клініки за професійну роботу. За цим звичним для всіх "спасибі" насправді океан наших з мамою надій, переживань, страхів, безсонних ночей ... Ми жодного разу не пошкодували про прийняте рішення. Спасибі.
Вікторія Андрійчук
Дякую за золоті руки та безцінні знання Володимиру Олеговичу Федірко, а також усьому колективу клініки! Після успішно та професійно проведеної мені операції у 2014 році, цього року я вдруге стала мамою!
ПРО НАС
Інститут Нейрохірургії
Клініка субтенторіальної нейроонкології Інституту нейрохірургії заснована у 1988 році як підрозділ Відділу Нейроонкології Інституту нейрохірургії ім. А.П. Ромоданова
Кращі Нейрохірурги
Щорічно персонал клініки проводить більше 500 складних операцій на сучасному високопрофесійному рівні
Складні Операції
Лікування нейрохірургічних захворювань задньої черепної ямки, стовбору мозку, краніобазальної локалізації, черепних нервів та інших складних локалізацій
Ми Відкриті До Спілкування!
Ви можете надіслати своє питання (у запропонованій нижче формі), ми надамо відповідь найближчим часом і проведемо розгорнуту консультацію
ЩО МИ ПРОПОНУЄМО?
Консультація
Ми завжди готові вивчити детально Ваш випадок у режимі первинного огляду у неоперабельні години.
Операція
Ви вже знаєте, що Ваш випадок операбельний? Тоді чекаємо Вас у нашому відділенні на первинному огладі.
Супровід
Після лікування наші пацієнти залишаються під наглядом протягом усього життя.
При зверненні до нашої клініки бажано мати:

МРТ знімки, висновок лікаря, аналізи

Made on
Tilda