Лікування cирингомієлії (гідроміелії)

Звертайтеся до провідної клініки
Заповніть контактні поля нижче
та натісніть кнопку "Завантажити МРТ" для переходу у файлообмінник Google Drive. На відкритій сторінці завантажте знімки МРТ або/та заключення лікаря.
відповідь ми надішлемо на Viber або Telegram
Заповнюючи цю форму ви надаєте згоду на обробку ваших даних
Close
Contact us
Telegram
Telegram
WhatsApp
Messenger
Skype
Mail
Phone
Сирингомієлія – серйозний діагноз. У нормі в спинному мозку знаходиться дуже тонкий центральний канал, в якому циркулює спинномозкова рідина. Коли порушується циркуляція ліквору, і він накопичується в зазначеному каналі за рахунок здавлення на рівні краніо-спинального переходу. Це призводить до пропульсивно-поступального руху донизу і порушення відтоку вгору. Це в кінцевому підсумку призводить до формування кісти в спинному мозку.
Зв'язатися з нами
Детально про захворення
Цей стан, іменований сирингомієлія (гідроміелія), призводить до порушення функції спинного мозку і зумовлює різноманітність клінічних проявів. Таких як порушення сили і чутливості в руках і ногах, розвиток атрофії м’язів, переважно в кистях рук, порушення дрібних і точних рухів в пальцях рук, неможливість утримати дрібні предмети, болі, відчуття «печіння» в міжлопатковій ділянці, розлад статики і координації, порушення дефекації і сечовипускання.

Простими словами сирингомієлія (від грецького «syrinx» – дудка і «myelon» – спинний мозок) – хронічне захворювання центральної нервової системи, при якому в речовині спинного мозку (іноді в довгастому мозку) утворюються порожнини. Справжня сирингомієлія пов’язана з патологією гліальної тканини. В інших випадках захворювання є наслідком аномалій краніо-вертебрального переходу.
Причини
Сирингомієлія виявляється за різними джерелами від 10 до 65% пацієнтів з мальформацією Кіарі 1 ступеня. У деяких випадках ліквор накопичується в шлуночковій системі головного мозку (гідроцефалія), що може потребувати встановлення шунта для виведення надлишкової кількості ліквору. Крім цього, у 25% пацієнтів при дообстеженні виявляється сколіоз і краніо-вертебральна нестабільність.
Діагностика
На даний момент застосування МРТ хребта значно полегшило діагностику сирингомієлії. У випадках, коли проведення МРТ неможливо, тоді сирингомієлітичні порожнини можна візуалізувати за допомогою мієлографії.
!
Більше інформації про діагноз можна дізнатися за посиланням СИРИНГОМІЄЛІЯ
Зверніться до нас за консультацією
Для попереднього запису на консультацію ви можете звернутися до КООРДИНАТОРА клініки у будь-який зручний спосіб та час!
Приймальні години: 09:30 - 15:00
Онлайн консультування у зручний спосіб
Telegram Viber Messenger
При зверненні до нашої клініки бажано мати:

МРТ знімки, висновок лікаря, аналізи

КОЛЕКТИВ
Федірко Володимир Олегович
Доктор медичних наук. Завідуючий відділенням.
Стаж: 32 роки
Оніщенко Петро Михайлович
Кандидат медичних наук. Лікар-нейрохірург.
Стаж: 34 роки
Лисяний Олександр Миколайович
Доктор медичних наук. Лікар-нейрохірург.
Стаж: 26 років
Набойченко Андрій Геннадійович
Лікар-нейрохірург
Стаж: 12 років
ВІДГУКИ
Ксенія Шоліна
4 роки пройшло, а вся наша сім'я з таким же трепетом згадує те чудо, яке зробив для нас шановний Володимир Олегович. Коли всі відмовляли, він взяв і врятував мені життя ...
Валентин Більда
Хочу подякувати моєму рятівнику, Федірко Володимиру Олеговичу і весь колектив відділення субтенторіальної нейроонкології. Окремо дякую моєму ангелу охоронцю - Оксані, яка не відходила від мене, вдень і вночі.
Олена Кутова
Низький уклін всьому медперсоналу, особливо Федірко Володимиру Олеговичу. У 2012р, була проведена операція моїй мамі з діагнозом невралгія трійчастого нерва. Ми приїхали до Києва навіть без направлення і Володимир Олегович нас почув і призначив день операції.
Вікторія Мальцева
Наша сім'я по-справжньому вдячна Володимировичу Олеговичу і всій команді клініки за професійну роботу. За цим звичним для всіх "спасибі" насправді океан наших з мамою надій, переживань, страхів, безсонних ночей ... Ми жодного разу не пошкодували про прийняте рішення. Спасибі.
Вікторія Андрійчук
Дякую за золоті руки та безцінні знання Володимиру Олеговичу Федірко, а також усьому колективу клініки! Після успішно та професійно проведеної мені операції у 2014 році, цього року я вдруге стала мамою!
ПРО НАС
Інститут Нейрохірургії
Клініка субтенторіальної нейроонкології Інституту нейрохірургії заснована у 1988 році як підрозділ Відділу Нейроонкології Інституту нейрохірургії ім. А.П. Ромоданова
Кращі Нейрохірурги
Щорічно персонал клініки проводить більше 500 складних операцій на сучасному високопрофесійному рівні
Складні Операції
Лікування нейрохірургічних захворювань задньої черепної ямки, стовбору мозку, краніобазальної локалізації, черепних нервів та інших складних локалізацій
Ми Відкриті До Спілкування!
Ви можете надіслати своє питання (у запропонованій нижче формі), ми надамо відповідь найближчим часом і проведемо розгорнуту консультацію
ЩО МИ ПРОПОНУЄМО?
Консультація
Ми завжди готові вивчити детально Ваш випадок у режимі первинного огляду у неоперабельні години.
Операція
Ви вже знаєте, що Ваш випадок операбельний? Тоді чекаємо Вас у нашому відділенні на первинному огладі.
Супровід
Після лікування наші пацієнти залишаються під наглядом протягом усього життя.
При зверненні до нашої клініки бажано мати:

МРТ знімки, висновок лікаря, аналізи

Made on
Tilda