НАБОЙЧЕНКО АНДРІЙ ГЕННАДІЙОВИЧ

Лікар-нейрохірург

Основні напрямки діяльності: хірургічне лікування пухлин головного мозку (в тому числі складних локалізацій), пухлин і захворювань черепних нервів, основи черепа, лікування невралгій і больових синдромів обличчя та голови. Хірургічне лікування аномалій розвитку нервової системи і гідроцефалії у дорослих (аномалії Арнольда-Кіарі, Денді-Уокера, нормотензивна гідроцефалія) і ін.

Науково-дослідна робота:

  • аналіз наукової і доказової бази сучасних методів лікування нейрохірургічних хворих;
  • доказова медицина;
  • удосконалення методів діагностики і лікування хворих з больовими синдромами області обличчя і голови;
  • оптимізація нейрохірургічних втручань з використанням сучасних технічних досягнень (в тому числі мікрохірургічних, ендоскопічних і т.п.).
  • медична статистика.

в 2009 році з відзнакою закінчив Харківський національний медичний університет за спеціальністю «лікувальна справа».
з 2009 по 2012 рік – інтернатура і спеціалізація по нейрохірургії.
з 2012 по 2014 рік – лікар-нейрохірург відділень політравми лікарні швидкої допомоги міста Харкова та Харківської обласної клінічної лікарні.
з 2013 по 2014 рік – лікар-нейрохірург відділу виїзної консультативної допомоги «Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» м.Харкова
Також з 2012 по 2014 рр. – співробітник по роботі з іноземними студентами кафедри нейрохірургії Харківського національного медичного університету.
з 2014 по 2016 рік – клінічна ординатура на базі Інституту нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова НАМН України
в 2016 р проходив стажування в клініці Sunnybrook Університету Торонто (Канада)

Має 18 наукових праць. Учасник конференцій та конгресів з міжнародною участю. Бере активну участь в системах CME (Continuing Medical Education).