КЛІНІКА СУБТЕНТОРІАЛЬНОЇ НЕЙРООНКОЛОГІЇ

Ми ставимося до Вашої болі як до своєї...
...і зробимо усе можливе і неможливе, щоб покращити ваше життя!

Клініка субтенторіальної нейроонкології
ІІ клініка ІНХ заснована в 1988 р. як підрозділ відділу нейроонкології і спеціалізується на лікуванні нейрохірургічних захворювань задньої черепної ямки, стовбуру мозку, краніобазальної локалізації, черепних нервів та інших складних локалізацій.

Щороку персонал клініки виконує більше 300 надскладних операцій на сучасному високопрофесійному рівні.

Пацієнти з якими захворюваннями можуть бути прооперовані у нашій клініці:


– пухлини головного мозгу (мозочку, мосто-мозочкового кута, стовбурово-базальних структур);

– менінгіоми та інщі позамозкові пухлини (переважно задньої черепної ямки та основи черепа);

– пухлини черепних нервів (невриноми, нейрофіброми);

– парагангліоми (“гломусні пухлини”);

– невралгія трійчастого, язикоглоткового та інших черепних нервів;

– гемілицевий спазм, синдром Меньєра та інші гіперактивні дисфункції черепних нервів, в тому числі есенціальна артеріальна гіпертензія;

– гідроцефалія у дорослих, в тому числі “нормотензивна гідроцефалія людей похилого віку”;

– аномалії розвитку нервової системи (арахноїдальні кісти, аномалія Арнольд-Кіарі, Денді-Уокера та ін. як то: сирінгобульбія, гідроміелія).


Інститут нейрохірургії має підрозділ. На його базі вже понад 20 років працює “Кабінет проблем болю та патології черепних нервів”. Ведеться активна науково-дослідницька діяльність. Злагоджена та ефективна робота здійснюється в Єдиному медичному просторі у тісній співпраці із суміжними клініками та відділами Інституту нейрохірургії, іншими медичними установами України, а також закордонними закладами: International Neuroscience Institute, Hannover; Toronto Western Hospital, Toronto; Atkinsom Morley’s Hospital, London, University of Alberta Hospital, Edmonton, та ін.


Наші лікарі безперервно підвищують свою кваліфікацію та професійний рівень аби завжди лишатись на вістрі передової медицини та надавати найкращу нейрохірургічну допомогу. Співробітники клініки проходили стажування/навчання в провідних клініках Лондона, Парижу, Торонто, Ганноверу, Страссбургу, Едмонтону, Стамбулу та ін. Результати роботи клініки доповідались на Європейських та світових конгресах в м.Глазго, Прага, Братислава, Рим, С.Петербург, Тбілісі та ін.

Зверніться до нас за консультацією
Для попереднього запису на консультацію ви можете звернутися до КООРДИНАТОРА клініки у будь-який зручний спосіб та час!
Приймальні години: 09:30 - 15:00
Онлайн консультування у зручний спосіб
Telegram Viber Messenger +380674651135
ВІДГУКИ
Ксенія Шоліна
4 роки пройшло, а вся наша сім'я з таким же трепетом згадує те чудо, яке зробив для нас шановний Володимир Олегович. Коли всі відмовляли, він взяв і врятував мені життя ...
Валентин Більда
Хочу подякувати моєму рятівнику, Федірко Володимиру Олеговичу і весь колектив відділення субтенторіальної нейроонкології. Окремо дякую моєму ангелу охоронцю - Оксані, яка не відходила від мене, вдень і вночі.
Олена Кутова
Низький уклін всьому медперсоналу, особливо Федірко Володимиру Олеговичу. У 2012р, була проведена операція моїй мамі з діагнозом невралгія трійчастого нерва. Ми приїхали до Києва навіть без направлення і Володимир Олегович нас почув і призначив день операції.
Вікторія Мальцева
Наша сім'я по-справжньому вдячна Володимировичу Олеговичу і всій команді клініки за професійну роботу. За цим звичним для всіх "спасибі" насправді океан наших з мамою надій, переживань, страхів, безсонних ночей ... Ми жодного разу не пошкодували про прийняте рішення. Спасибі.
Вікторія Андрійчук
Дякую за золоті руки та безцінні знання Володимиру Олеговичу Федірко, а також усьому колективу клініки! Після успішно та професійно проведеної мені операції у 2014 році, цього року я вдруге стала мамою!

Напишіть нам про свій діагноз!

Ви можете звернутись до нас на консультацію в пн-пт з 9:30 до 14:00. Наша клініка розташована на третьому поверсі 5 корпусу Інституту нейрохірургії ім. Ромоданова (Майбороди 32). З собою бажано мати МРТ-знімки головного мозку.

Незвичайна історія ще одного пацієнта!

Made on
Tilda