КЛІНІКА СУБТЕНТЕРІАЛЬНОЇ НЕЙРООНКОЛОГІЇ

МИ СТАВИМОСЯ ДО ВАШОГО БОЛЮ ЯК ДО СВОГО..

...і зробимо усе можливе і неможливе, щоб покращити ваше життя!

Клініка субтентеріальної нейроонкології
ІІ клініка ІНХ заснована в 1988 р. як підрозділ відділу нейроонкології і спеціалізується на лікуванні нейрохірургічних захворювань задньої черепної ямки, стовбуру мозку, краніобазальної локалізації, черепних нервів та інших складних локалізацій.

Щороку персонал клініки виконує більше 300 надскладних операцій на сучасному високопрофесійному рівні.

Пацієнти з якими захворюваннями можуть бути прооперовані у нашій клініці:

– пухлини головного мозку (мозочку, мосто-мозочкового кута, стовбурово-базальних структур);

– менінгіоми та інші позамозкові пухлини (переважно задньої черепної ямки та основи черепа);

– пухлини черепних нервів (невриноми, нейрофіброми);

– парагангліоми (“гломусні пухлини”);

– невралгія трійчастого, язикоглоткового та інших черепних нервів;

– гемілицевий спазм, синдром Меньєра та інші гіперактивні дисфункції черепних нервів, в тому числі есенціальна артеріальна гіпертензія;

– гідроцефалія у дорослих, в тому числі “нормотензивна гідроцефалія людей похилого віку”;

– аномалії розвитку нервової системи (арахноїдальні кісти, аномалія Арнольд-Кіарі, Денді-Уокера та ін. як то: сирінгобульбія, гідроміелія).

Інститут нейрохірургії має підрозділ. На його базі вже понад 20 років працює “Кабінет проблем болю та патології черепних нервів”. Ведеться активна науково-дослідницька діяльність. Злагоджена та ефективна робота здійснюється в Єдиному медичному просторі у тісній співпраці із суміжними клініками та відділами Інституту нейрохірургії, іншими медичними установами України, а також закордонними закладами: International Neuroscience Institute, Hannover; Toronto Western Hospital, Toronto; Atkinsom Morley’s Hospital, London, University of Alberta Hospital, Edmonton, та ін.

Наші лікарі безперервно підвищують свою кваліфікацію та професійний рівень аби завжди лишатись на вістрі передової медицини та надавати найкращу нейрохірургічну допомогу. Співробітники клініки проходили стажування/навчання в провідних клініках Лондона, Парижу, Торонто, Ганноверу, Страссбургу, Едмонтону, Стамбулу та ін. Результати роботи клініки доповідались на Європейських та світових конгресах в м.Глазго, Прага, Братислава, Рим, С.Петербург, Тбілісі та ін.

ВІДГУКИ