ТРОХИ ПРО СУЧАСНУ ХІРУРГІЮ

Навіть дорослі бояться операцій, що вже говорити про дітей. Чи справді операції на мозку складні і небезпечні? Як їх проводять? Давайте розберемося.

Далеко не всі патології, навіть пухлини, лікуються хірургічно. Фахівці вдаються до операції, тільки якщо всі інші методи неефективні. Це питання правильної діагностики.

Однак якщо необхідність операції очевидна, фахівці субтенторіальної хірургії виконують дійсно філігранну роботу. Іноді під час операції навіть частки міліметрів мають значення. Саме тому важливо, щоб операція була проведена висококласним фахівцем.

Радіохірургія

Існують і інші методи, наприклад, радіохірургія. Вона показала себе з хорошого боку, особливо на ранніх стадіях хвороби.

Радіохірургічне лікування малоінвазивне. Саме тому, в порівнянні з мікрохірургічним втручанням, мова йде про набагато коротший відновлювальний період.

Радіохірургічна процедура, навпаки, виконується в амбулаторних умовах: пацієнт проходить одноразову процедуру променевої терапії і в той же день повертається додому. На наступний день він вже може повернутися до свого звичайного розпорядку.

Радіохірургічні методи

Як це працює? Це не буквальний ніж, а опромінення, яке «фіксує» новоутворення, викликає його частковий некроз і призупиняє зростання, хоча і не в 100%. Але це гідна альтернатива традиційній хірургії, особливо в разі множинних метастазів в мозок.

Нейрохірургія – наука, що бурхливо розвивається, завдяки росту інших галузей науки. В наслідок активного технічного прогресу і широкого впровадження різних інноваційних приладів, в руках нейрохірургів з’явилися інструменти здатні, при мінімальному ступені інвазії, розширити інтраопераційні можливості.